NASLOVNICA    |    MULTIMEDIA    |    KONTAKT

SMM1.png SMM2.png SMM3.png

logo2017.png

Citat tjedna

"Svijet je tvoj brod, a ne tvoj dom."

sv. Mala Terezija

Uskrsni scenski prikaz Frame Domaljevac

DomaljevacFrama Domaljevac s radošću organizirala je uskrsnu scensku izvedbu u župnoj crkvi svete Ane u Domaljevcu na Veliku srijedu, 1. travnja 2015. 

Središnji događaj bila je scenska izvedba predstave "I Uskrsnu Isus" prema tekstu Sanje Seferović - Bosak i Paul Rotha. Režiju i rad s Franjevačkom mladeži - Framom i ministrantima potpisuje fra Bono Kovačević, župni vikar.
Na predstavi je bio veliki broj posjetitelja iz okolnih mjesta Oštre Luke - Bok, Orašje i Tolisa. Među njima bili su posebno ministranti i mladi iz Oštre Luke - Bok sa Gabrielom Jukić, župnim vikarom te župnici iz okolnih župa: Fra Jozo Puškarić iz Donje Tramošnice, fra Pero Baotić iz Gornje Tramošnice, fra Anto Pušeljić iz Orašja, fra Stjepan Živković iz Tišine, fra Pero Oršolić iz Svilaja, župni vikari iz Franjevačkog samostana u Tolisi: fra Perica Martinović, fra Nikola Bošnjak, fra Mija Oršolić, fra Ivan Opačak, župni vikar iz župe Špionica, bogoslovi našega kraja, Školske sestre franjevke iz samostana u Gornjoj Tramošnici te mnoge ličnosti iz kulturnog i političkog života naše općine i županije.
Nakon nastupa uskrsnu čestitku uputili su naši framaši porukom USKRS, DIVAN POČETAK! Na kraju scenske izvedbe pozdrav i uskrsnu čestitku uputio je domaćin fra Blaž Marković.
Ova scenska izvedba prikazala je važnost Isusove muke, smrti i uskrsnuća. Njome su mladi župe htjeli pozvati na obraćenje srca, molitvu i duhovnu disciplinu te poslati poruku opraštanja, ljubavi i odanosti.
Ovo je samo mali dio o svemu tome što se događa u našoj župi. Mi, mladi župe nismo ovdje stali jer planiramo ići dalje. O tome drugom prilikom.

KALENDAR DOGAĐAJA

Veljača 2020
N P U S Č P S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Nema događanja
PRIJATELJI PORTALA

FOOTERLOGOFOFS

Adresa središnjice Frame i OFS-a

Zagrebačka 18, BiH 71000 Sarajevo

E-mail: frama.fsr.bs@gmail.com

 

FRAMA OFS Copyright © 2013-2018. All Rights Reserved.

 

designer17