NASLOVNICA    |    MULTIMEDIA    |    KONTAKT

SMM1.png SMM2.png SMM3.png

logo2017.png

Citat tjedna

"Svijet je tvoj brod, a ne tvoj dom."

sv. Mala Terezija

Raspored utakmica i upute za XV. Sportski susret Frame Bosne Srebrene

sportskinajava

Draga braćo i sestre, framaši i duhovni asistenti!

U nastavku vam donosimo program i raspored utakmica za nadolazeći Sportski susret Frame BS koji će se održati u Visokom, 21. rujna 2019., pod geslom „Što je od Boga rođeno, pobjeđuje svijet.“ (1 Iv 5,4).

Program XV. SSF-a
8:00 - Okupljanje, prijave, preuzimanje participacija i majica (Sportska dvorana Franjevačke klasične gimnazije)
9:30 - Sveta Misa
10:30 – Zajednička fotografija
10:45 – Podjela sendviča i pića
11:30 – Otvaranje Sportskog susreta
17:00 - Revijalne utakmice u nogometu i proglašenje pobjednika

Područno će vijeće Frame biti na raspolaganju u sportskoj dvorani FKG-a. Duhovni asistent ili netko iz Vijeća Frame po dolasku treba potvrditi prijavu svoje Frame, donijeti participaciju za prijavljeni broj framaša i preuzeti majice.

Tijekom igranja utakmica framaši mogu nositi svoje dresove, a ukoliko budu iste boje koristit će markere.

Posebno vas molimo da se tijekom cijelog susreta pazi na ponašanje i odlaganje smeća, kako bi sve prošlo u najboljem redu. U slučaju neprimjerenog ponašanja za vrijeme trajanja turnira uslijedit će eliminacija ekipe.

Duhovni asistenti trebaju ponijeti misno ruho.

Nogomet:
Frama Livno- Frama Bugojno
Frama Kiseljak- Frama Vitez
Frama Jajce- Frama Kreševo
Frama Rumboci- Frama Osova
Frama Gračac- Frama Bučići
Frama Visoko- Frama Busovača
Frama Uskoplje-

Odbojka:
Frama Vitez- Frama Bugojno
Frama Kreševo- Frama Uskoplje
Frama Livno- Frama Sarajevo
Frama Busovača- Frama Visoko
Frama Tuzla- Frama Kiseljak
Frama Osova-

Na koncu turnira bit će organizirane i dvije revijalne utakmice u nogometu za framaše i framašice. Njihova svrha je pokazati da cilj Sportskog susreta nije igrati jedni protiv drugih, nego jedni s drugima u framaškom duhu. Ekipe su sv. Franjo i sv. Anto, odnosno sv. Klara i sv. Rita.

Ekipa sv. Franjo:
Marko Lučić (Frama Bugojno)
Filip Perica (Frama Kiseljak)
Domagoj Čalušić (Frama Osova)
Nikola Kovačević (Frama Rumboci)
Karlo Štrkalj (Frama Visoko)
Anto Alilović (Frama Vitez)

Ekipa sv. Anto:
Marko Đambaš (Frama Bučići)
Maroje Vladić (Frama Gračac)
Ivan Miloš (Frama Livno)
Andrija Bilandžija (Frama Jajce)
David Drljo (Frama Kreševo)
Petar Grabovac (Frama Uskoplje)

Ekipa sv. Klara:
Lea Puljić (Frama Kiseljak)
Josipa Manđeralo (Frama Livno)
Veronika Sumić (Frama Osova)
Lucija Šarčević (Frama Rumboci)
Andrea Sivrić (Frama Visoko)
Iva Jurina (Frama Uskoplje)

Ekipa sv. Rita:
Sara Radeljić (Frama Bučići)
Petranela Ljubas (Frama Bugojno)
Dragica Bagarić (Frama Jajce)
Viktorija Pejak (Frama Kreševo)
Martina Cvjetković (Frama Sarajevo)
Matea Tunjić (Frama Tuzla)
Martina Šarić (Frama Vitez)

Radosno vas očekujemo i pozdravljamo našim franjevačkim pozdravom: Mir i dobro!

Organizacijski odbor XV. Sportskog susreta Frame

KALENDAR DOGAĐAJA

Listopad 2019
N P U S Č P S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nema događanja
PRIJATELJI PORTALA

FOOTERLOGOFOFS

Adresa središnjice Frame i OFS-a

Zagrebačka 18, BiH 71000 Sarajevo

E-mail: frama.fsr.bs@gmail.com

 

FRAMA OFS Copyright © 2013-2018. All Rights Reserved.

 

designer17