NASLOVNICA    |    MULTIMEDIA    |    KONTAKT

SMM1.png SMM2.png SMM3.png

logo2017.png

Citat tjedna

"Svaki dan si odvoji pola sata za molitvu, osim ako imaš puno posla – u tom slučaju si odvoji jedan sat. "
(sv. Franjo Saleški)

Raspored utakmica i upute za XIII. Sportski susret Frame

Sportski SusretDraga braćo i sestre, framaši i duhovni asistenti! 
U nastavku vam donosimo raspored utakmica za predstojeći Sportski susret Frame koji će se održati u Visokom, 23. rujna 2017., pod geslom "S Tobom uvijek pobjeđujemo mi!"

PROGRAM XIII. SSF-a
8:00 – 9:00 sati: Okupljanje, prijave, preuzimanje participacija i majica
(Sportska dvorana Franjevačke klasične gimnazije)
09:30 sati: Sveta Misa
10:30 sati: Podjela sendviča i pića
11:00 sati: Otvaranje Sportskog susreta
16:00 sati: Revijalne i finalne utakmice u nogometu, te proglašenje pobjednika

Područno vijeće Frame bit će na raspolaganju u novoj sportskoj dvorani FKG-a. Duhovni asistent ili netko iz Vijeća Frame po dolasku treba potvrditi prijavu svoje Frame, donijeti participaciju i preuzeti majice.
Tijekom igranja utakmica framaši mogu nositi svoje dresove, a ukoliko budu iste boje koristit će se markeri.
Posebno vas molimo da se tijekom cijelog susreta pazi na ponašanje i odlaganje smeća, kako bi sve prošlo u najboljem redu. U slučaju neprimjerenog ponašanja za vrijeme trajanja turnira uslijedit će eliminacija ekipe.
Duhovni asistenti trebaju ponijeti misno ruho.

Radosno vas očekujemo!
Organizacijski odbor XIII. Sportskog susreta Frame!

 

NOGOMETNE UTAKMICE
1. Frama Kreševo - Frama Bučići
2. Frama Uskoplje - Frama Kiseljak
3. Frama Gračac - Frama Dolac
4. Frama Rama-Šćit - Frama Kraljeva Sutjeska
5. Frama Jajce - Frama Fojnica
6. Frama Podmilačje - Frama Bugojno
7. Frama Konvikt Visoko - Frama Vitez
8. Frama Brestovsko - Frama Ovčarevo
9. Frama Rumboci - Frama Nova Bila
10. Frama Livno - Frama Busovača

ODBOJKAŠKE UTAKMICE
1. Frama Livno - Frama Konvikt Visoko
2. Frama Busovača - Frama Jajce
3. Frama Bugojno - Frama Kraljeva Sutjeska
4. Frama Vitez - Frama Kreševo
5. Frama Kiseljak - Frama Ovčarevo
6. Frama Lepenica - Frama Fojnica
7. Frama Uskoplje - Frama Nova Bila
8. Frama Sivša

Na koncu turnira bit će organizirane i dvije revijalne utakmice u nogometu za framaše i framašice. Te dvije revijalne utakmice u nogometu trebaju pokazati da cilj nije igrati jedni protiv drugih i pobijediti, nego jedni s drugima u framaškom duhu. Ekipe čine:

Sv. Anto

1. Ovčarevo – Nikola Babić
2. Brestovsko - Željko Puljić
3. Livno – Ivan Križelj
4. Lepenica – Dominik Nujić
5. Fojnica – Patrik Taraba
6. Vitez – Antun Križanac
7. Visoko – Matej Budeš
8. Gračac – Josip Pušić

Sv. Franjo

1. Bučići - Marko Džambas
2. Bugojno – Stjepan Udovičić
3. Dolac – Dario Marčeta
4. Rumboci – Ivan Baraban
5. Uskoplje – Antonio Juričević
6. Kraljeva Sutjeska – Dario Šipić
7. Nova Bila – Petar Džotlo

Sv. Klara

1. Visoko – Andrea Sivrić
2. Dolac – Ana Marija Lovrinović
3. Fojnica – Iva Drmać
4. Vitez – Valentina Šarić
5. Lepenica – Antonela Mrnjavac
6. Ovčarevo – Vedrana Lovrić
7. Bugojno – Franciska Žulj

Sv. Rita

1. Uskoplje – Ivana Herceg
2. Brestovsko – Gabrijela Franjić
3. Nova Bila – Marija Vidić
4. Kraljeva Sutjeska – Lucija Ravlija
5. Bučići – Katarina Mlakić
6. Livno – Ana Tokić

KALENDAR DOGAĐAJA

Srpanj 2018
N P U S Č P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Nema događanja
PRIJATELJI PORTALA

FOOTERLOGOFOFS

Adresa središnjice Frame i OFS-a

Zagrebačka 18, BiH 71000 Sarajevo

E-mail: frama.fsr.bs@gmail.com

 

FRAMA OFS Copyright © 2013-2018. All Rights Reserved.

 

designer17